Akyazı Stadyumu Bilgi Platformu • Başlığı görüntüle - FORUM SONUÇLARINI KULÜBE ULAŞTIRAN VAR MI?

FORUM SONUÇLARINI KULÜBE ULAŞTIRAN VAR MI?

Stadyum İlgili Tüm Konular, Düşünceler. burada Tartışıyoruz...

Moderatör: f1bekir

FORUM SONUÇLARINI KULÜBE ULAŞTIRAN VAR MI?

Mesajgönderen sukruozgan » Sal Ara 30, 2014 8:55 am

arkadaşlar ben istanvul'dan yazıyorum stadımız bitecek ama yapım aşamasında müdahil olabilmeliyiz trabzon'daki taraftar grupları veya site yöneticileri buradan çıkan sonuçları veya fikirleri yöneticilere ulaştırıyorlar mı? yoksa diğer türlü kendin çal kendin oyna misali
sukruozgan

Re: FORUM SONUÇLARINI KULÜBE ULAŞTIRAN VAR MI?

Mesajgönderen f1bekir » Sal Ara 30, 2014 8:46 pm

sukruozgan yazdı:arkadaşlar ben istanvul'dan yazıyorum stadımız bitecek ama yapım aşamasında müdahil olabilmeliyiz trabzon'daki taraftar grupları veya site yöneticileri buradan çıkan sonuçları veya fikirleri yöneticilere ulaştırıyorlar mı? yoksa diğer türlü kendin çal kendin oyna misali

Evet, kulüple iletişim halindeyiz ama şu an bizim isteklerimizin hayata geçmesi mümkün görünmüyor. Bizim isteklerimiz daha çok kulüp stadı devraldıktan sonra hayata geçirilebilecek istekler...
f1bekir

Mesajgönderen arda19798 » Sal Tem 07, 2015 2:51 pm

O zaman bizde burdan Trabzon Belediyesi Çalışanlarına seslenelim ki stad ilerlesin çok yavaş çünkü biraz hız gerekli.Ayrıca çalışanlar da çok az..
arda19798

Mesajgönderen f1bekir » Çrş Tem 08, 2015 7:12 am

arda19798 yazdı:O zaman bizde burdan Trabzon Belediyesi Çalışanlarına seslenelim ki stad ilerlesin çok yavaş çünkü biraz hız gerekli.Ayrıca çalışanlar da çok az..

İnşaat TOKİ tarafından yürütülüyor.
f1bekir

Dön Stadyum Genel

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir