Akyazı Stadyumu Bilgi Platformu • Başlığı görüntüle - stadyum fotoğrafları

stadyum fotoğrafları

Stadyum İlgili Tüm Konular, Düşünceler. burada Tartışıyoruz...

Moderatör: f1bekir

stadyum fotoğrafları

Mesajgönderen topuk61 » Sal Mar 03, 2015 7:57 am

Bu fotoğrafları kim çekip koyuyor acaba? Neredeyse aynı fotoğraftan birkaç tane var. Lütfen stadyum içinden de fotoğraf koyulsun !
topuk61

Re: stadyum fotoğrafları

Mesajgönderen Wups61 » Sal Mar 03, 2015 9:55 am

Fotoğraflara bakıp çıkıyordum sırf senin şu yazın için üye oldum. Adam soğuk yağmur çamur demeden gidip fotoğraf çekicek birde beyenmiceksin. Daha önceki fotoğraflarda içerinin resmi var. Birşey varki içerden fotoğraf çekmiyor veya izin vermiyolar. Emeğe saygı göster biraz ;)
Wups61

Mesajgönderen SuperGaZi » Sal Mar 03, 2015 10:31 pm

sopaliksin :roll:
SuperGaZi

Mesajgönderen lazut » Cmt Mar 21, 2015 5:12 pm

İnsanlar heralde bu işin karşılıksız yapıldığını fln bilmiyor , resmi görevli sanıyorlar heralde Bekir abiyi.

Bir insan her hafta sonu gezmek yerine arabasıyla gidip fotoğraf çekiyor bunları paylaşıyor

Senin yerel medyanın , onu geçtim kulübümüzün yapmadığı hizmeti bir taraftar tek başına yapıyor , gelen yoruma bak

İnan ben böyle yorumlar okusam daha yapmam şevk kalmaz.
lazut

Mesajgönderen f1bekir » Pzr Mar 22, 2015 12:07 pm

lazut yazdı:İnsanlar heralde bu işin karşılıksız yapıldığını fln bilmiyor , resmi görevli sanıyorlar heralde Bekir abiyi.

Bir insan her hafta sonu gezmek yerine arabasıyla gidip fotoğraf çekiyor bunları paylaşıyor

Senin yerel medyanın , onu geçtim kulübümüzün yapmadığı hizmeti bir taraftar tek başına yapıyor , gelen yoruma bak

İnan ben böyle yorumlar okusam daha yapmam şevk kalmaz.

Bu tip yorumlardan dolayı çok direkten döndüm ama artık bağışıklık kazandım başkan, sıkıntı yok :D
f1bekir

Dön Stadyum Genel

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir