Akyazı Stadyumu Bilgi Platformu • Başlığı görüntüle - STADIN SOL TARAFI

STADIN SOL TARAFI

Stadyum İlgili Tüm Konular, Düşünceler. burada Tartışıyoruz...

Moderatör: f1bekir

STADIN SOL TARAFI

Mesajgönderen suat » Cmt Nis 30, 2016 7:14 am

Değerli Arkadaşlar, Stadın sağ tarafında yapılan sahalar ve idari binaları malum biliyoruz. ancak sol taraf için hiçbir gelişme yok. Stadın sol tarafı için proje de de bir şey göremedim. Bu konuda bilgisi olan var mı dır? Bir de stadın iç tarafının güncel resimleri uzun zamandır paylaşılmadı. Locaların vs. son halini merak ediyoruz. Teşekkürler.
suat

Re: STADIN SOL TARAFI

Mesajgönderen f1bekir » Pzt May 02, 2016 8:34 am

Merhabalar.

Sol tarafa ne yapılacağı henüz netleşmedi. En son şehir hastanesi yapılacağı söylendi, bekliyoruz.

Stadyumun içine giriş yasak olduğu için içeriden fotoğraf çekemiyoruz.
f1bekir

Mesajgönderen suat » Sal May 03, 2016 7:00 am

Teşekkürler
suat

Mesajgönderen suat » Çrş Tem 13, 2016 3:55 pm

Eski Gençlik ve Spor Genel Müdürü ve Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü yapmış Mehmet Atalay stadımızın sol tarafı için gündemde olan Şehir hastanesi yerine AKYAZI KOMPLEKSİNİN spor ve turizm merkezi olması için turist çekebilecek ‘Disneyland’ tarzı proje yapılması gerektiğine açıklamış. Bu açıklamayı bende destekliyorum. Şehir hastanesi için başka yerlerde bulunabilir. Bence bu durumu Akyazı Stadyumu Bilgi Platformu olarak ankete açmalıyız diye düşünüyorum. Ne dersiniz.
suat

Mesajgönderen f1bekir » Prş Tem 21, 2016 8:20 am

suat yazdı:Eski Gençlik ve Spor Genel Müdürü ve Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü yapmış Mehmet Atalay stadımızın sol tarafı için gündemde olan Şehir hastanesi yerine AKYAZI KOMPLEKSİNİN spor ve turizm merkezi olması için turist çekebilecek ‘Disneyland’ tarzı proje yapılması gerektiğine açıklamış. Bu açıklamayı bende destekliyorum. Şehir hastanesi için başka yerlerde bulunabilir. Bence bu durumu Akyazı Stadyumu Bilgi Platformu olarak ankete açmalıyız diye düşünüyorum. Ne dersiniz.

Ankete açmaya gerek yok, herkesin görüşü bu yönde ama siyasi iktidar (iktidarın da bir kısmı -çünkü Erdoğan'ın bile hastanenin oraya yapılmasını istemediği söyleniyor-) ısrarla orayı istiyor. Anlamak güç...
f1bekir

Dön Stadyum Genel

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir